zobacz całą galerię »

Ballada ma się dobrze! Udowodnił Paweł Łowicki podczas koncertu w Pub-ie Stacherczak

Czytaj więcej: Koncert Pawła Łowickiego

zobacz całą galerię »

Znamy już nazwiska większości zawodników, którzy wystąpią 13 maja w Hali Sportowej Częstochowa podczas gali bokserskiej „Budweld Boxing Night - Mistrzowskie Rozdanie”. W walce wieczoru o tytuł Mistrzyni Świata zobaczymy Ewę Brodnicką.

Czytaj więcej: O WIELKIM BOKSIE W PUB-ie STACHERCZAK

W sobotę 27 sierpnia zważylismy zawodników przed  galą Boxing Night 12, która w  niedzielę 28 sierpnia 2016 odbyła się w Częstochowie. W walce wieczoru Marcin Najman pokonał Jahmaia Satischa i zdobył pas mistrza Europy K-1 w wadze ciężkiej organizacji WKU. Gratulujemy!

źródło:www.mmania.pl

 

 

Czytaj więcej: Ważnie w PS Stacherczak przed Boxing Night 12

zobacz całą galerię »

Częstochowska AmperA gra od 2012 roku. Zaczynała debiutancką płytą "Trip", potem rejestrowała koncertowe DVD, teraz pokazała światu swój drugi krążek "4strony". Udowadniając, że poszerza nie tylko dyskografię, ale też krąg fanów i przyjaciół - najlepszym tego dowodem, była frekwencja na piątkowym koncercie promującym nowiutkie wydawnictwo.

Czytaj więcej: Częstochowska AmperA gra w Pub Stacherczak

  

20 marca zawitała do nas Katarzyna Piasecka - Stand-uperka, konferansjerka, improwizatorka z  projektem Stand-up Bez Cenzury. Pojawiła się w nowym, solowym programem - po prostu  Królowa stand-upu w Polsce. Jak nikt inny poradziła sobie z widownią.

Czytaj więcej: Katarzyna Piasecka - Stand up Bez Cenzury