Środa 03.07.2019

20:05 Piłka nożna kobiet : MŚ - Francja 2019 - 1/2 : Holandia - Szwecja (live) TVP Sport
02:15 Piłka nożna : Copa America - Brazylia 2019 - 1/2 : Chile - Peru (live) PS , PS Pr.1

Czwartek 04.07.2019

08:45 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów : Brazylia - POLSKA (live) PS , TVP Sport , 1
09:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
10:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
12:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
12:30 Tenis : Turniej Wimbledon - 4 dzień (live) PS , PS Ex , PS News
13:15 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów : Włochy - Turcja (live) PS
14:50 Koszykówka kobiet : EuroBasket 2019 - 1/4 : Hiszpania - Rosja (live) TVP Sport
17:50 Koszykówka kobiet : EuroBasket 2019 - 1/4 : Francja - Belgia (live) TVP Sport
20:20 Koszykówka kobiet : EuroBasket 2019 - 1/4 : Serbia - Szwecja (live) TVP Sport

Piątek 05.07.2019

08:45 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów : Brazylia - USA (live) PS
09:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
10:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
12:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
12:30 Tenis : Turniej Wimbledon - 5 dzień (live) PS , PS Ex , PS News
13:15 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów : Chiny - Włochy (live) PS
18:45 Żużel : Grand Prix Szwecji w Hallstavik (live) C+S , n Sport
20:00 Piłka nożna plażowa : Euro Beach Soccer League : POLSKA - Portugalia (live) PS News
20:00 Lekkoatletyka : Diamentowa Liga w Lozannie (live) PS

Sobota 06.07.2019

08:45 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów - 1/2 : ...................... - ....................... (live) PS
09:30 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
10:15 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
11:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
12:00 Kolarstwo : Tour de France : 1 etap  Bruksela - Bruksela (live) ES
13:15 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów - 1/2 : ............................. - ........................ (live) PS
14:00 Piłka nożna plażowa : Euro Beach Soccer League : Szwajcaria - POLSKA (live) PS News
14:00 Tenis : Turniej Wimbledon - 6 dzień (live) PS , PS Ex , PS News
16:50 Piłka nożna kobiet : MŚ - Francja 2019 - mecz o 3 m. : ......................... - ....................... (live) TVP Sport
18:30 Żużel : Grand Prix Szwecji w Hallstavik (live) C+
20:55 Piłka nożna : Copa America - Brazylia 2019 - mecz o 3 m. : ......................... - .......................... (live) PS , PS Pr.1

Niedziela 07.07.2019

08:45 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów - mecz o 3 m. : ............................. - ........................ (live) PS
10:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
11:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
12:00 Piłka ręczna plażowa mężczyzn : Euro 2019 - 2 runda : .................... - ...................... (live) PS Ex
13:15 Siatkówka kobiet : Siatkarska Liga Narodów - Finał : ............................. - ........................ (live) PS Ex
14:20 Kolarstwo : Tour de France : 1 etap  Bruksela - Bruksela - jazda drużynowa na czas (live) ES
14:25 Żużel : Nice 1 Liga żużlowa : PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno (live) PS
16:45 Piłka nożna kobiet : MŚ - Francja 2019 - Finał : ......................... - ....................... (live) TVP Sport
20:20 Koszykówka kobiet : EuroBasket 2019 - Finał : .......................... - ......................... (live) TVP Sport
21:45 Piłka nożna : Copa America - Brazylia 2019 - Finał : ......................... - .......................... (live) PS , PS Pr.1

Poniedziałek 08.07.2019

12:00 Kolarstwo : Tour de France : 3 etap  Binche - Epemay (live) ES
14:00 Tenis : Turniej Wimbledon (live) PS , PS Ex
20:00 Żużel : PGE Ekstraliga : magazyn żużlowy (live) ELS 1

Wtorek 09.07.2019

12:00 Kolarstwo : Tour de France : 4 etap  Reims - Nancy (live) ES
14:00 Tenis : Turniej Wimbledon (live) PS , PS Ex
19:30 Lekkoatletyka : Mityng w Lucernie (live) ES

Środa 10.07.2019

13:00 Kolarstwo : Tour de France : 5 etap  Saint-Die-des-Vosges - Colmar (live) ES
14:00 Tenis : Turniej Wimbledon (live) PS , PS Ex
23:45 Siatkówka mężczyzn : Siatkarska Liga Narodów : POLSKA - Brazylia (live) PS
02:15 Siatkówka mężczyzn : Siatkarska Liga Narodów : USA - Francja (live) PS

Czwartek 11.07.2019

13:00 Kolarstwo : Tour de France : 6 etap  Miluza - Planche des Belles Filles (live) ES
14:00 Tenis : Turniej Wimbledon (live) PS , PS Ex
23:45 Siatkówka mężczyzn : Siatkarska Liga Narodów : POLSKA - Iran (live) PS
02:15 Siatkówka mężczyzn : Siatkarska Liga Narodów : Francja - Rosja (live) PS

Piątek 12.07.2019

11:10 Kolarstwo : Tour de France : 7 etap  Belfort - Chalon-sur-Saone (live) ES
14:00 Tenis : Turniej Wimbledon (live) PS , PS Ex
20:00 Lekkoatletyka : Diamentowa Liga w Monako (live) PS
23:45 Siatkówka mężczyzn : Siatkarska Liga Narodów : Brazylia - Iran (live) PS
02:15 Siatkówka mężczyzn : Siatkarska Liga Narodów : USA - Rosja (live) PS