Sobota 13.01.2018

12:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Girona FC - UD Las Palmas (live) ELS 1
13:25 Piłka nożna : 2 Liga angielska : Cardiff City - Sunderland AFC (live) ELS 2
14:00 Skoki narciarskie : PŚ w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (live) ES , TVP 1
14:15 Biatlon : PŚ w Ruhpolding - sztafeta kobiet (live) ES 2 , PS Ex
14:45 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (live) PS
15:20 Piłka nożna : Liga niemiecka : VfB Stuttgart - Hertha Berlin BSC (live) C+S 2
15:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim (live) ELS 2
15:55 Piłka nożna : Liga angielska : Chelsea Londyn FC - Leicester City FC  (live) C+S
16:10 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Madryt CF - Villarreal CF (live) ELS 1
17:15 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Niemcy - Czarnogóra (live) TVP Sport
18:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : RB Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (live) ELS 1
18:25 Piłka nożna : Liga hiszpańska : SD Eibar - Atletico Madryt (live) ELS 2
18:25 Piłka nożna : Liga angielska : Tottenham Hotspur FC - Everton FC (live) C+S
19:00 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : Portugalia - Kosowo (live) TVP Sport
20:00 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk (live) PS
20:40 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Deportivo La Coruna - Valencia CF (live) ELS 1
20:55 Piłka nożna : Florida Cup : Barcelona FC - Legia Warszawa (live) ELS 2
21:00 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : POLSKA - Cypr (live) TVP Sport

Niedziela 14.01.2018

11:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : UD Levante - Celta Vigo (live) ELS 1
12:00 Biatlon : PŚ w Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (live) ES , PS Ex
12:15 Koszykówka mężczyzn : Plus Liga Koszykówki : Rosa Radom - BM Slam Ostrów Wlkp. (live) PS
14:15 Skoki narciarskie : PŚ w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (live) ES , TVP 1
14:15 Biatlon : PŚ w Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego kobiet (live) ES 2 , PS Ex
14:25 Piłka nożna : Liga angielska : Bournemouth AFC - Arsenal Londyn FC (live) C+S
14:45 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (live) PS
15:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : FC Koeln - Borussia Moenchengladbach (live) ELS 1
16:10 Piłka nożna : Liga hiszpańska : CD Alaves - Sevilla FC (live) ELS 2
16:30 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : Kosowo - Cypr (live) TVP Sport
16:55 Piłka nożna : Liga angielska : Liverpool FC - Manchester City FC  (live) C+S
17:50 Piłka nożna : Liga niemiecka : Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (live) C+S 2
18:25 Piłka nożna : Liga hiszpańska : RCD Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao (live) ELS 1
19:00 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : Portugalia - POLSKA (live) TVP Sport
20:00 Siatkówka kobiet : Liga Siatkówki : Chemik Police - Grot Budowlani Łódź (live) PS
20:40 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona (live) ELS 1
20:55 Piłka nożna : Liga francuska : FC Nantes - Paris Saint-Germain (live) ELS 2
21:20 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Islandia - Chorwacja (live) TVP Sport

Poniedziałek 15.01.2018

18:00 Siatkówka kobiet : Liga Siatkówki : ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów (live) PS
18:05 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Węgry - Hiszpania (live) TVP Sport
20:20 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Czarnogóra - Macedonia (live) TVP Sport
20:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Betis Balompie - CD Leganes (live) ELS 1
20:55 Piłka nożna : Liga angielska : Manchester United FC - Stoke City FC  (live) C+S 2

 

Sobota 13.01.2018

12:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Girona FC - UD Las Palmas (live) ELS 1
13:25 Piłka nożna : 2 Liga angielska : Cardiff City - Sunderland AFC (live) ELS 2
14:00 Skoki narciarskie : PŚ w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (live) ES , TVP 1
14:15 Biatlon : PŚ w Ruhpolding - sztafeta kobiet (live) ES 2 , PS Ex
14:45 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (live) PS
15:20 Piłka nożna : Liga niemiecka : VfB Stuttgart - Hertha Berlin BSC (live) C+S 2
15:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim (live) ELS 2
15:55 Piłka nożna : Liga angielska : Chelsea Londyn FC - Leicester City FC  (live) C+S
16:10 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Madryt CF - Villarreal CF (live) ELS 1
17:15 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Niemcy - Czarnogóra (live) TVP Sport
18:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : RB Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (live) ELS 1
18:25 Piłka nożna : Liga hiszpańska : SD Eibar - Atletico Madryt (live) ELS 2
18:25 Piłka nożna : Liga angielska : Tottenham Hotspur FC - Everton FC (live) C+S
19:00 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : Portugalia - Kosowo (live) TVP Sport
20:00 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk (live) PS
20:40 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Deportivo La Coruna - Valencia CF (live) ELS 1
20:55 Piłka nożna : Florida Cup : Barcelona FC - Legia Warszawa (live) ELS 2
21:00 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : POLSKA - Cypr (live) TVP Sport

 

Niedziela 14.01.2018

11:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : UD Levante - Celta Vigo (live) ELS 1
12:00 Biatlon : PŚ w Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (live) ES , PS Ex
12:15 Koszykówka mężczyzn : Plus Liga Koszykówki : Rosa Radom - BM Slam Ostrów Wlkp. (live) PS
14:15 Skoki narciarskie : PŚ w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (live) ES , TVP 1
14:15 Biatlon : PŚ w Ruhpolding - bieg ze startu wspólnego kobiet (live) ES 2 , PS Ex
14:25 Piłka nożna : Liga angielska : Bournemouth AFC - Arsenal Londyn FC (live) C+S
14:45 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (live) PS
15:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : FC Koeln - Borussia Moenchengladbach (live) ELS 1
16:10 Piłka nożna : Liga hiszpańska : CD Alaves - Sevilla FC (live) ELS 2
16:30 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : Kosowo - Cypr (live) TVP Sport
16:55 Piłka nożna : Liga angielska : Liverpool FC - Manchester City FC  (live) C+S
17:50 Piłka nożna : Liga niemiecka : Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (live) C+S 2
18:25 Piłka nożna : Liga hiszpańska : RCD Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao (live) ELS 1
19:00 Piłka ręczna mężczyzn : el. MŚ : Portugalia - POLSKA (live) TVP Sport
20:00 Siatkówka kobiet : Liga Siatkówki : Chemik Police - Grot Budowlani Łódź (live) PS
20:40 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona (live) ELS 1
20:55 Piłka nożna : Liga francuska : FC Nantes - Paris Saint-Germain (live) ELS 2
21:20 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Islandia - Chorwacja (live) TVP Sport

 

Poniedziałek 15.01.2018

18:00 Siatkówka kobiet : Liga Siatkówki : ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów (live) PS
18:05 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Węgry - Hiszpania (live) TVP Sport
20:20 Piłka ręczna mężczyzn : ME w Chorwacji : Czarnogóra - Macedonia (live) TVP Sport
20:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Betis Balompie - CD Leganes (live) ELS 1
20:55 Piłka nożna : Liga angielska : Manchester United FC - Stoke City FC  (live) C+S 2