Piątek 09.11.2018

17:30 Piłka nożna : LOTTO Ekstraklasa : Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (live) ES 2
18:00 Siatkówka kobiet : Liga Siatkówki Kobiet : Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police (live) PS
18:25 Piłka nożna : 2 Liga niemiecka : SC Paderborn - Holstein Kiel (live) ELS 2
19:45 Koszykówka mężczyzn : Euroliga : Panathinaikos Ateny - Olympiacos Pireus (live) PS News
20:25 Piłka nożna : Liga włoska : Frosinone Calcio - ACF Fiorentina (live) ELS 1
20:25 Piłka nożna : Liga niemiecka : Hannover 96 - VfLWolfsburg (live) ELS 2 , 4
20:25 Piłka nożna : LOTTO Ekstraklasa : Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (live) C+S
20:30 Piłka nożna : Fortuna 1 Liga : GKS Tychy - Odra Opole (live) PS Ex

Sobota 10.11.2018

12:30 Koszykówka mężczyzn : Energa Basket Liga : Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia (live) PS
12:55 Piłka nożna : 2 Liga niemiecka : FC Koeln - SG Dynamo Drezno (live) ELS 2
12:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Real Valladolid - SD Eibar (live) n Sport , C+S
13:25 Piłka nożna : Liga angielska : Cardiff City FC - Brighton & Hove Albion FC (live) C+S 2
14:45 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk (live) PS
14:55 Piłka ręczna mężczyzn : Liga Mistrzów : HC Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce (live) ELS 2 , C+
15:00 Piłka nożna : Liga włoska : TorinoFC - Parma Calcio (live) ELS 4
15:10 Piłka nożna : LOTTO Ekstraklasa : Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (live) n Sport
15:20 Piłka nożna : Liga niemiecka : Werder Brema - Borussia Moenchengladbach (live) C+S
15:30 Piłka nożna : Liga niemiecka : Fortuna Dusseldorf  - Hertha Berlin BSC (live) ELS 3
15:55 Piłka nożna : Liga angielska : ........................ - ....................... (live) C+S 2
17:30 Piłka nożna : Fortuna 1 Liga : Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice (live) PS
17:30 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów (live) PS Ex
17:30 Piłka ręczna mężczyzn : Liga Mistrzów : Orlen Wisła Płock - Elverum Handball (live) n Sport , ELS 3
17:40 Piłka nożna : LOTTO Ekstraklasa : Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków (live) C+S
17:55 Formuła 1 : Grand Prix Brazylii (live) ELS 2 - kwalifikacje
18:20 Piłka nożna : Liga niemiecka : Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium (live) ELS 1
18:25 Piłka nożna : Liga angielska : Crystal Palace FC - Tottenham Hotspur FC (live) C+S 2
18:30 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Atletico Madryt - Athletic Bilbao (live) ELS 4
20:00 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz (live) PS Ex
20:05 Piłka nożna : LOTTO Ekstraklasa : Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (live) C+S
20:25 Piłka nożna : Liga włoska : Genoa CFC - SSC Napoli (live) ELS 1
20:40 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Girona FC - CD Leganes (live) n Sport

Niedziela 11.11.2018

11:55 Piłka nożna : Liga hiszpańska : CD Alaves - SD Huesca (live) ELS 2 , 4
12:25 Piłka nożna : Liga włoska : Atalanta Bergamo BC - Inter Mediolam (live) ELS 1
12:30 Koszykówka mężczyzn : Energa Basket Liga : Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin (live) PS
12:45 Piłka ręczna mężczyzn : PGNiG Superliga : Energa Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole (live) n Sport
12:55 Piłka nożna : Liga angielska : Liverpool FC - Fulham Londyn FC (live) C+S 2
14:45 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (live) PS
14:55 Piłka nożna : Liga włoska : AS Roma - UC Sampdoria Genua (live) ELS 1
14:55 Piłka nożna : Liga włoska : Chievo Werona - Bologna FC (live) ELS 4
15:10 Piłka nożna : Liga angielska : Chelsea Londyn FC - Everton FC (live) C+S 2
15:10 Piłka nożna : LOTTO Ekstraklasa : Miedź Legnica - Arka Gdynia (live) C+S
15:30 Piłka nożna : Liga niemiecka : RB Lipsk - Bayer 04 Leverkusen (live) ELS 3
16:10 Piłka nożna : Liga hiszpańska : FC Barcelona - Real Betis Balompie (live) ELS 2
17:25 Piłka nożna : Liga angielska : Manchester City FC - Manchester United FC (live) C+S 2
17:30 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin (live) PS
17:55 Piłka nożna : Liga włoska : US Sassuolo Calcio - SS Lazio Rzym (live) ELS 3
17:55 Formuła 1 : Grand Prix Brazylii (live) ELS 1
18:25 Piłka nożna : Liga hiszpańska : ................... - ....................... (live) ELS 2
18:25 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Sevilla FC - RCD Espanyol Barcelona (live) C+S
20:00 Siatkówka kobiet : Liga Siatkówki Kobiet : DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz (live) PS
20:25 Piłka nożna : Liga włoska : AC Milan - Juventus Turyn FC (live) ELS 1
20:40 Piłka nożna : Liga hiszpańska : Celta Vigo - Real Madryt CF (live) C+S 2

Poniedziałek 12.11.2018

18:00 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : MKS Będzin - ONICO Warszawa (live) PS
20:25 Piłka nożna : 2 Liga niemiecka : VfL Bochum - SV Darmstadt 98 (live) ELS 2
20:30 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice (live) PS News

Wtorek 13.11.2018

17:55 Koszykówka mężczyzn : Liga Mistrzów : Banvit BK - Anwil Włocławek (live) ELS 1
18:30 Siatkówka mężczyzn : 1 liga : MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała (live) PS Ex
19:55 Koszykówka mężczyzn : Eurocup : Arka Gdynia - Tofas Bursa (live) ES
20:00 Siatkówka kobiet : el. Ligi Mistrzyń : ...................... - ...................... (live) C+S

Środa 14.11.2018

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki: Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (live) PS Ex
20:00 Piłka ręczna mężczyzn : PGNiG Superliga : Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz (live) n Sport
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki: Enea PTPS Piła - Volley Wrocław (live) PS Ex

Czwartek 15.11.2018

15:50 Piłka nożna : Liga Narodów : Kazachstan - Łotwa (live) PS News
17:50 Piłka nożna : mecz towarzyski : POLSKA - Czechy (live) PS , TVP Sport , 1
19:55 Piłka ręczna mężczyzn : Liga Mistrzów : Wacker Thun - Orlen Wisła Płock (live) C+S , ELS 1
20:35 Piłka nożna : Liga Narodów : Chorwacja - Hiszpania (live) PS
20:35 Piłka nożna : Liga Narodów : Belgia - Islandia (live) PS Ex
20:35 Piłka nożna : mecz towarzyski : Irlandia - Irlandia Północna (live) PS News

Piątek 16.11.2018

17:30 Piłka nożna : el. ME do lat 21 - baraż : POLSKA - Portugalia (live) PS Ex
17:50 Skoki narciarskie : PŚ w Wiśle (live) ES , TVP Sport , 1 - kwalifikacje
18:00 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (live) PS News
19:45 Piłka nożna : mecz towarzyski do lat 21 : Niemcy - Holandia (live) ES 2
20:30 Siatkówka mężczyzn : Plus Liga : ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (live) PS Ex
20:35 Piłka nożna : Liga Narodów : Holandia - Francja (live) PS
20:35 Piłka nożna : Liga Narodów : Walia -Dania (live) PS News